Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Sevgililer Günü Mesajları

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi

---Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum...

---Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış Eskiler böyle der Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti En değerli hazinemsin benim, canımsın Sevgililer günümüz kutlu olsun

---Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle Seni seviyorum!

---Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

---Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat

MayıS

Sayfa Yöneticisi

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Pis hazircilar... içinizden geldiği gibi neden sözler etmiyorsunuzda hazir cevaplar arıyorsunuz... İlham mı gelmedi haha haha haha