Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Sabah Duası

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Katılım
26 Ocak 2013
Mesajlar
3,722
Tepkime puanı
15
Puanları
38Bismillahirrahmanirrahim «
Ya Rabbi! Huzuruna ulaşan ve en güzeliyle kabul ettiğin dualar hürmetine; şu aciz, şu biçare şu günahkar dillerinde Sana yönelttiği duaları kabul buyur en güzeliyle , Ya Rabbi! Huzuruna gelecek yüzümüz yok biliyoruz. Huzurunda yüzümüz karadan daha kara. Günahlar, isyanlar, maddiyat bizleri sarmakta. Huzuruna geldik olmayan yüzümüzle. Senden af diliyor, af dileniyoruz Ya Rabbi..!
Yüce Rabbimiz! Ey Rahmeti bol, Mağfiret ve İhsanı sonsuz olan Rabbimiz, bize İslâm gibi bir Din, Kur’an gibi bir kitap ihsan ettin. Sana sonsuz şükürler olsun. Bizi hidayetinden inayetinden ayırma YaRabbi. Bizlerde birgün ahiret yolculuğuna çıktığımızda son sözlerimizi Kelime-i Tevhid ile dilimiz Allah Allah (c.c) diyerek , kolay ölüm ve İman-ı kamil ile çene kapamak nasibü müyesser eyle YaRabbi. Görünür görünmez kazadan belâdan,
akla hayale gelmez musibetlerden Sana sığınıyoruz,
bütün Ümmeti Muhammedi muhafaza eyle..!
 

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Katılım
26 Ocak 2013
Mesajlar
4,167
Tepkime puanı
88
Puanları
48
Üst