Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Flipboard Your News Magazine APK v3.1.1 build 2523

|Ukyo|

Game Master
Katılım
29 Eyl 2013
Mesajlar
382
Tepkime puanı
0
Puanları
0

Flipboard Your News Magazine APK v3.1.1 build 2523 Full Android Uygulama

Flipboard Your News Magazine APK v3.1.1 build 2523 | Boyut: 6,70 MB | Gereksinim: Cihaza göre değişir

Flipboard sana özel dergindir. Tek bir yerden, haberleri yakalamanı, ilgilendiğin konuları takip etmeni, seni etkileyen haberleri, videoları ve fotoları paylaşmanı sağlar ve her gün milyonlarca insan tarafından kullanılır.

Başlangıç için birkaç konu takip et ve Flipboard sana özel dergini oluştursun. Takip edebileceğin yeni konular, dergiler veya ilginç kişiler buldukça daha fazlasını her zaman ekleyebilirsin.

Flipboard'da The New York Times, PEOPLE, Forbes ve BBC gibi dünyaca bilinen yayınları okuyabilirsin -- arama çubuğunu kullanarak dilediğin kaynağı bulabilirsin. Ayrıca Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn hesaplarını Flipboard'a bağlayarak arkadaşlarının fotoğraf ve gönderilerini kolayca flipleyebilirsin.

Beğendiğin haberleri kaydedebilir ya da görüşünü ifade edebilirsin. Bulduğun herhangi bir şeyin üzerindeki + butonunu kullanarak bunları derginde bir araya getirebilirsin. Bütün dergilerine Flipboard Profili'nden ulaşabilirsin. Kendi dergini yaratmak hakkında daha fazla bilgi için www.flipboard.com adresini ziyaret et.

Flipboard'u indir ve hemen bugün kullanmaya başla--ücretsiz!

Ayrıca daha birçok harika özellik mevcut:
- Kendi dergine sevdiğin haberleri topla. Herhangi bir haberin üstünde yer alan "+" butonuna dokun, "bir dergi oluştur" seçeneğini seç ve favori haberleri, fotoğrafları veya videoları topla.
- Tüm dergilerini https://editor.flipboard.com/ adresinde bulabileceğin kullanımı kolay bir panelde yönet.
- Flipboard'una giderek şu an neler olduğuna bak. iPhone'da Ana sayfa (veya iPad'de Kapak Haberleri) butonunu kullanarak takip ettiğin her şeyle ilgili öne çıkanları gör.
- Flipboard'un 24 farklı yerel baskısının tadını çıkar-Avustralya, Brezilya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Hindistan, İtalya, Japonya, Kore, Latin Amerika, Malezya, Hollanda, Filipinler, Rusya, Singapur, Güney Afrika, İspanya, Tayvan, Türkiye, ABD, Birleşik Krallık, ABD Latin.
- iPad'de, İçerik Rehberi'nde mutlaka okunması gereken dergiler ve bloglar, olağanüstü fotoğraflar ve günün haberleri ile diğer ilgi alanlarına yönelik özel olarak seçilmiş bölümleri içeren yüzlerce ekip seçkisini keşfet (en yukarıda yer alan kırmızı kurdeleye dokun).
- Android cihazından hızlı erişim için Flipboard widget'ını kullan.
- share.flipboard.com adresinde yer alan web eklentisiyle Web'den Flipboard dergilerine içerik ekle.


Ekran Görüntüleri:Download
--Redbunker--
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

--Turbobit--
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

--Uploaded--
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 
Üst