Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Erkekler Duygularını Neden Saklar ve Niçin Saklar

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Katılım
26 Ocak 2013
Mesajlar
3,726
Tepkime puanı
57
Puanları
48Erkekler her şeyi kasıtlı yapıyor.

Erkekler kadınlar tarafından geri çevrilmeye alışkındırlar, bu nedenle, bu erteleme tekniğiyle kendilerini korurlar. Başlangıçta erkek hesap yapar. "Duygusalın" tersine mantıklı olur, çünkü ona göre, apaçık ya da "duygusal" olmak bir zayıflık işareti diye algılanır.

Salı günü, kendi kendine "Onu Perşembe arayacağımı sanıyorum" der. Birçok erkeğin elinde, kadının Salı günü aranmayı tercih edeceğine dair bir ipucu yoktur." Öyleyse bunu niye yaparlar? Bunu, "yüzlerini korumak" ve durumun "kontrolünün kendi ellerinde" olduğu izlenimini yaratmak için yaparlar.

Erkekler niçin çoğunlukla kasıntı, 'olduklarından daha sert' davranırlar?

Erkeklerin başka seçenekleri olmasa bile kadınların, onların başka kadınları seçebileceklerini düşünmelerini isterler. Bu nedenle, abartırlar. Bunu kendilerini kadınlara daha cazip göstermek için yaparlar.

Ekekler kasıntıyı oynuyorlar çünkü, kadınların onları daha çekici ya da daha hoş bulacaklarını düşünüyorlar. Sadece kız arkadaşım güvensizliğe itmek için, çok güzel olmasa bile bir kadın için ölüp biten bazı adamlar biliyorum.

Erkekler bir kadının kendi üzerlerinde bu tür bir kontrole sahip olabildiklerini kendilerine itiraf etmek istemezler. Kadınların bizi bu kadar etkilediklerini düşünmek egomuzu sarsar. Kendi üzerimizde hiçbir kontrolümüzün olmadığını hissetmeyi istemeyiz.

Başlangıçta kızı çok aramayabilirim çünkü çok hevesli olduğum izlenimini vermek istemem.

Erkekler de kadınlar kadar duygusaldırlar. Bunu göstermezler çünkü toplum sizden bunun beklenmediğini söyler. Bir erkek olarak, kendinizi kontrol ediyor görünmelisiniz.

Kadının umursamıyor görünmesi sizi korkutabilir. Kadınlar erkekleri ezebilirler ve bunu bilmezler bile. Ya kararlı davranıp çekip giderse? Bu, bir erkeği ezer...

Erkek bir kadına gerçekten bayılırsa çoğu kez bunu saklamaya çalışır. Çok az erkek bunu itiraf eder ve bir kadının önünde ağlar.

Kadınların bizimle ilgilenmeleri için... kuşkusuz erkekler kasıntıyı oynarlar. Kadınların bizi beğenmelerini isteriz ve çok hevesli olduğumuzu düşünmelerini ise istemeyiz. Göz kırptığı anda çok ilgilendiğinizi gösterirseniz, kadınlar ümitsiz olduğunuzu düşünürler.

Başlangıçta kimi zaman kadını ihmal eder görünürüm ya da kadının ilgisini sürdürmek için çok aramam. Hiçbir erkek ümitsiz görünmek istemez.

Erkekler bunu kadınların hoşuna gitmek için yaparlar. Birçok erkek, hoş erkeklerin sonunculukla bitirdiğini ve belli bir düzeydeki kadınların kötü çocuk istediklerine inanırlar.

Zayıf görünürseniz, insanlar sizi kullanırlar. Bazı erkekler, çok açık olduğunuzda kadının bunu size karşı kullanacağını düşünür.

Kadına son zamanda bir kadınla arkadaşlık etmediğinizi belirtirseniz sizin ümitsiz olduğunuz ya da sadece herhangi bir kadınla beraber olmaya çalıştığınız izlenimini edinir.

Kadınlar kendilerini kontrol ederler, çünkü cinselliği kontrol ederler.
 

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Katılım
26 Ocak 2013
Mesajlar
3,726
Tepkime puanı
57
Puanları
48
KEsinliKle TartıŞmaya açık Konu:DDD
 

...C!GDEM...

Paylaşımcı Üye
Katılım
4 Şub 2013
Mesajlar
1,006
Tepkime puanı
4
Puanları
38
çok uzun yazıydı melikenin dediklerine katiliyorum... hahaha :D
 

06Orbey

New member
Katılım
28 Ocak 2013
Mesajlar
749
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Yazıdan bir şey anladımsa zenci olayım:=)Kim yapmış bu analizleri?Bu bir röportaj mı.Kendileri sorup kendileri mi cevap vermişler.Her neyse bence de tartışmaya açık bir konu.Böyle cambazlıklar ancak şu sıralarda Tv' lerde pek yaygın olan yeni moda salon dizilerinde olur. Hele de bizim ülkenin erkekleri rol kesmeyi hiç mi hiç beceremezler. Yok salı aramayım da perşembe arayım gibi hesaplar asla yapmazlar. Arayacaksa aslanlar gibi arar, aramıyorsa iyi bir nedeni vardır. Yani ne gerek var ki rol kesmeye, hava basmaya. Seviyorsa arar da sorar da, yerine göre içip içip ağlarda, kapıyı pencereyi camı çerçeveyi indirir de....:=) Bayan kardeşler sizler erkekleri inanın çok yanlış tanıyorsunuz.Tabii bu bir uzman görüşü değil sadece Orbey'in görüşüdür.Kimse alınmasın. Allah kadını da erkeği de standart kalıplarda yaratmamış.Her cinsin ve her mahlukun iyisi de var kötüsü de..Herşeyin cevabı açık yürekli, dürüst ve yaptığından ettiğinden korkmayacak kadar cesur olmakta yatıyor.Gerisi fasa fiso..
 

furkan

New member
Katılım
16 Eyl 2014
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Puanları
0
yazıyı yazan güzel yazmış erkelerde bazı şeyi kabul ederiz yani:)

Doğruysa doğru demeliyiz,ben üstüme alınamdım:)bunlar yapılıyorsa doğrudur olmayan şey yazılmaz ki:)
 
Üst