Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Cd Siz Usb Siz Windows 10 Kurulumu

Administrator

★XENFORO★
Sayfa Yöneticisi
Katılım
25 Ocak 2013
Mesajlar
1,654
Tepkime puanı
4
Puanları
38
Konum
Esenyurt
Cd Siz Usb Siz Windows 10 Kurulumu

"Windows 10 Pro Kurulumu"
Öncelikle "Windows10 Orjinal iso"
kalıbını indirelim.
indirdiğiniz iso dosyasını sağ tıklayıp winrar ile açın daha sonra boş bir klasör'e çıkartın çıkardığınız dosyadan setup.exe yi çift tıklayarak çalıştırın.
karşınıza çıkan seçenekten güncelle yi işaretliyip güncellemeye geçebilirsiniz windowsunuz silinmeyecek ve "Windows10" a yükseltilecek yükseltme sırasında sizden istenilecek lisans numarası var bu lisans'ı yazmanız yeterli
Yükseltme işleminde işletim sisteminiz güncellenir ve windows.old klasörü oluşmaz.
Destek isteyen konuya cevap yazabilir.
Kurulumu yapmadan önce bu lisans numarasını bir kağıda yazın :)

Windows10 Pro Lisans :VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

Kurulum sonrasında windows etkinleştirilmedi yazısı ile karşılaşırsanız vericeğim program ile lisans işlemini gerçekleştirebilirsiniz. . Aktivasyonun gerçekleşmesi için "windows günenlik duvarı"nı Veya kullandığınız antivirüsün güvenlik duvarını kapatmanız gerekli aktıvasyon sornasında açabilirsiniz. güvenlik duvarı açık iken aktivasyon gerçekleşmez.

Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir sistem olmuş Windows 10 kullanmanızı öneririm gayet hızlı vedüzenli şık bir görünümü var kullananların memnun kalacağına eminim

İndir :Windows10 Orjinal iso
Not: Linkler Hızlı linktir Yani ortalam yarım saat gibi bir süre ile indirebilirsiniz internet hızınız ile alakalıdır.

Aktivasyon Aracı indir

32Bit Türkçe

64Bit Türkçe

"Cd ve usb olmadan windows işletim sistemi kurmak" aslında çok basit şimdi anlatıcağım gibi bir yol izlerseniz cd ve usb gibi herhangi bir ek birşey olmadan windows kurulumuna geçelim.
ilk önce herhangi bi yerden windows iso dosyasını indirelim indirdiğimiz iso dosyasını sağ tıklayıp winrar ile açıyoruz
daha sonra içindekileri bir klasör oluşturup klasörün içine atıyoruz.
Daha sonra çıkardığımız dosyada setup.exe yi çift tıklayıp normal format atar gibi kurulumunu yapıyoruz bu yapacagımız işlemde kurulu olan windowsunuz silinmeyecek windows.old klasörü oluşturulup eski windowsunuz orada yedeklenecek kurulum bittikden sonra windows.old klasörünü silebilirsiniz.


 
Üst