Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

plexhakan kullanıcısının son içeriği

1. P

Lakhta Center'ı yapan Rönesans Holding yılın gökdeleni ödülünü almış

emporis yılın gökdeleni ödülünü rönesans holding kazanmış, en prestijli ödüllerden biriymiş :) 462 metre uzunluğunda lakhta center adında rusya'da bi proje. valla helal olsun :) haber linki de burada...
  2. P

Kulağa küpe

zekice :D
  3. P

Fesin Püskülü

hahah genç oldugu belli :D
  4. P

AppGallery de uygulama indirene internet bedavaymış

uygulamaları AppGalleryden indirince her hafta hediye çeki veriyormuş. AppGalleryi Hiç deneyen oldu mu? Edit: üşenen ben bu kampanyaya katıldım. Kolay bir süreci var, benim gibi herşeye üşenen birini yormadı. Sadece android kullanıcısıyım bazı uygulamalar zaten vardı telefonumda, silip tekrar...
  5. P

Tatil planı öncesinde bakmakta fayda var

malum yaz geliyo. bu hafta sonu bağdat caddesi'nde bahar şenlikleri varmış. tura turizm düzenliyomuş. şenlikte çeşitli indirimler, kampanyalar, hediye çekleri veriyolarmış. tatili planlamadan önce bi gidip bakmak lazım. bakarsın bi yurtdışı turu yakalarız :)
  6. P

RAV4 Hybrid

Toyota nın yeni çıkardığı RAV4 Hybrid tam arazi aracı olmuş. Bir de kameralı dikiz aynası özelliği de varmış. Valla param olsa da alsam içim kaldı araçta. :)
  7. P

hem yeni hem düşük fiyatlı

ablam geçen ay doğum yaptı bizim yeğen şükür hızlı büyüyor kıyafet filan bakınırken soobe nin kampanyasına rastladım 14,99 dan çocuk tişörtleri var kargoyuda bedava görünce aldım bende en son yeni doğan kıyafetini 120tl ye almıştık çocuğa büyüdükçe ucuzlaşır inşallah kıyafetleri :)
  8. P

Bumblebee filmi

sanırım tamamen bumblebeenin hayatını anlatmışlar o radyodan konuşma sahneleri filan çok güzeldi acaba yine öyle radyodan konuşma sahneleri varmı merak ettim. bumblebee 21 aralık cuma vizyona girecekmiş fragmanıda aşşağıya attım