Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

34-AYHAN-58 kullanıcısının son içeriği

1. 3

Köyümü özledim

ben köyümün suyunu .ben köyümün toprağını özledim. ben köyümün çayırını .ben köyümün çimenini özledim . ben köyümün dağını. ben köyümün bağını özledim. ben köyümün insanını .ben köylümü özledim . dağdaki çobanını .koyununu kuzusunu . köydeki yaşlısını. gencini çocuklarını. analarımı...
  2. 3

Sevgiye dair

SEVGİYE DAİRR İnsanlar sordular bana, neden yeni hesap açtın diye? Yalanlar söyledim onlara, seni silmek istediğimi söyleyemedim. Her şeyi silseydim bile, bir gün bir resmin altında begenenlerde, bir yorumda ismin çıkardı elbet... Şimdi bu not kime yazıldı? Bir sonra...ki notta yer alacak olan...
  3. 3

Cuma gecemiz mubarek olsun

esselamu aleyküm verahmatullahi veberekatuhu bismillâhirrahmanirrahîm █▀█─█──█──█▀█─█─█ █▄█─█──█──█▄█─█▄█ █─█─█▄─█▄─█─█─█─█ 'im mübarek cuma akşaminin yüzü suyu hurmetine, peygamberimizin hatrina, şu anda tüm sikinti, aci, keder çikmaz da olan , dara düşmüş kullarina; sen merhamet et. Yarabbim ...
  4. 3

*ben miydim*

Ben miydim Sözlerinmiydi, Benden beni alan, Benmiydim, Beni alip sana katan, Gözlerinmiydi, O kadar güzel bakan, Benmiydim, Bakisina o güzelligi katan, Avuç içinmiydi simsicak olan, Benmiydim, Avuçlarini kor gibi yakan, Sevdamiydi, Seni bana getiren, Benmiydim, Öyle sanip aklini yitiren, Olsun...
  5. 3

:işte ben:

İŞTE BEN Hep YARIMdım Ben Hayatta, Hep Eksik, Hep YALNIZ... Kaç Kere DÜŞTÜM Hatırlamıyorum... O Kadar Çok SIRTIMDAN Vuruldum ki... Doğrulmak Nasıldır Artık Bilmiyorum...! Ağır Geldin Bana Hayat AĞIR GELDİN...! Sırtıma ve Yüreğime YÜKLEDİĞİN ACILAR Ağır Geldi... Taşıyamaz Oldum...! Sözüm Yok Sana...
  6. 3

Ceker gidersin

Çok mutsuz olabilirsin. Çok acı çekebilirsin. Mahvolabilirsin. Her şeyini kaybetmiş olabilirsin. Hüngür hüngür ağlıyor olabilirsin. Ölmek istiyor olabilirsin sen ne yaşarsan yaşa; Ne kar yağmaktan vazgeçer ne de yağmur diner. Hayat kendine gelmeni beklemeden akar gider ve zaman seni asla durup...
  7. 3

dün seni rüyamda gördüm

DÜN SENİ RÜYAMDA GÖRDÜM *D*uyuyormusun, sensız yıne bağırıyorum *Ü*stümden kara bulutlar eksilmiyor, geceleri sensizim *N*e olur isteme unutmayı, unutmaya ömrüm yetermi *S*eni sevmenin bedeli, uzaktan seni izlemek olmasın *E*lini uzat,istemiyorum sensiz yaşamayı, kalbini aç kalbime, *N*asıl...
  8. 3

Kadir mevlâm seni öğmüş yaratmiş

KADİR MEVLÂM SENİ ÖĞMÜŞ YARATMIŞ Kadir Mevlâm seni öğmüş yaratmış, Çiçekler içinde birdir menekşe. Bitersin güllerin harı içinde, Korkarım yüzüne batar menekşe. Yaz gelir de, heveslenir bitersin, Güz gelince başın alır gidersin. Yavru niçin boynun eğri tutarsın? Senin derdin benden beter...