Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Flatcast Tema 'Duamdır'

RoY

New member

Duamdir: Tam kirdigin yer/Ler/den kiriL !

Ne eksik ne de fazla, yasadiginda benim ne hissettigimi ve ayakta durup bir sürü seye alismanin hatta yadirgamamanin ve iki kisiyken yalniz hissetmenin ne demek oldugunu anla diye...

Bu gece de, hala unutmadigimi anlamis olmanin verdigi öfke ve üzüntü ile...

Ve sen kim bilir kiminle ya da kim, kimbilir seninle hayalinde ya da kalbinde...

Gerisi iyilik, gerisi hayal kirikligi, gerisi kabullenemeyis, gerisi hikaye, gerisi yeni baslangiçlar...

Gerisi yeni insanlar, gerisi yeni flörtler, gerisi yeni umutlar, gerisi adini okudugum her yerde iç geçirmeler, gerisi yalan, gerisi bos, gerisi sanal...

Beni benden isteyen olursa sahiplenmedin ya beni, sen de sahiplenmedin ya beni, daha kim sahiplensin, kime niye sahiplendireyim kendimi...

Ekli dosyalar

• Duamdir-ds by roy.fcp
    1.2 KB · Görüntüleme: 1

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Emeğinize sağlık..
Şiir de harika uyum sağlamış.

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Bir gün yaşamın orta yerinde geriye dönmek ister insan, ve yaşadığı her şeyi anımsar hatıralarında.
Gözünde izler; DUA larını ağlamışlarını, gülüşlerini, mutluluklarını, acılarını bitiş sebeblerini, buda benim hikayemmiş deyip zorda olsa ileriye çevirir gözlerini;
Yol ne kadar yenide olsa, adımlar eskidir ve güçlükle yürür ama zamanla herşeye alışır insan.

ROY Temaların tek kelimeyle muhteşem çok estetik çok orjinal ve kaliteli sizi ve temalarınızı mayisfm forumda görmek çok güzel ve ayrıca temalarınıza eklediğiniz dizelerde bir bütünlük oluşturmuş...
Çok teşekkür ederim. Saygılar.

MayıS

Sayfa Yöneticisi
duanıza katılıyorum... "Tam kırdığın yerlerden kırıl"

temalarınız muhteşem... nefes kesici... elinize emeğinize sağlık...

sizi aramızda görmek bizi onore etti...

Şehrazat

New member
Emeğinize sağlık güzel çalışma hepsi ayrı bir güzel olmuş tşklr paylaşım adına.

RoY

New member
Mayıs v Şehrazat, çok tşkler güsel yorum v beğeninizde dolayı...